KÖÖGIVILJA- JA AMPLITAIMEDE KASVATAMINE

Avaleht
Taimekasvatus
Talutooted
Talupood
Ürituste kalender
Pildid
Teised meistRistemäe talu
Kasemetsa küla
Saku vald
Harjumaa 75510
Ärireg nr: 11786140
KMKR: EE101282086
www.ristemae.eu
E-post: talu(ät)ristemae.eu
Tel +372 6556049 
+372 5056749
Ristemäe talu

 

Müügiperiood: mai algusest jaanipäevani

2010. a. veebruaris valmis uus metallkar-kassil kahekordse kilega köetav kasvuhoone.

Kasvatame peamiselt kevadiseks müügiks köögivilja- ja amplitaimi. Turustame siit-samast kasvuhoonest, talu juures asuval müügiplatsil ning kevadistel aianduslaatadel. Taimede müük toimub mai algusest jaanipäevani.

Kui tekkis ostusoov, tulge Kasemetsa või vaadake ürituste kalendrist kevadiste aianduslaatade aegu. Taimekasvatusega tegeleme talus 2004. aastast.

Kurgitaimedest kasvatame katmikala sorte: Zozulja, NIIOH412, Saladin; lühikeseviljalisi: Adam F1, Alex F1, Dirigent F1, Dolomit F1 jt.

Tomatisorte on meie nimistus üle 30, näiteks: Vilja, Maike, Varto, Koit, Moneymaker, Tolstoi F1, Cindel F1. Valikus on apelsini-, sidruni-, banaani-, kirss- ja ploomtomatid. Kel aiamaa puudub, võib arvestatava saagi saada rõdul kasvatatavast ampeltomati sordist Thumbling Tom (nii punane kui kollane), mis on maitsvate viljadega ning samas ka dekoratiivne.

Paprika sortidest on enamnõutavamaks California Wonder. Kasvatame punast, kollast ja oranzi paprikat, lisaks mitut värvi tšillit ja jalapenot.

Kasvatame ka kõrvitsa-, suvikõrvitsa- ja arbuusitaimi.

Amplitaimi müüme nii valmis amplitena kui ka üksikute taimedena. Ühte 28-30 cm amplisse on tavaliselt istutatud 3 taime, mulda on lisatud polümeerse kattega spetsiaalne granuleeritud väetis, mille toimeaeg on 6 kuud. Kasvatame fuksiat, raudürti, bacopat, kipslille, lobeeliat ning ampelmaasikat.

Aedmaasika sortidest on pakkuda Honeyone, Polka, Sonata, Senga Sengana. Taasviljuvatest sortidest on Elan F1, Camara F1. Kuumaasikast on Tubby Red.